Çift Kat Polyester Gözlü Sapanlar

Çok geniş kullanım alanlarına sahip, kullanımı kolay ve hafiftir. Yükünüze zarar vermeyen, mapa yeri olsun olmasın her türlü bağlanabilen ve yük formuna uyum sağlayabilen, sağlam, güvenle kullanabileceğiniz sapanlardır.

Sonsuz Polyester Lifli Sapanlar

Yüksek mukavemetli, polyester liflerden oluşan sonsuz sapanlardır. Gözü bulunmayan, istediğiniz yerinden uygulama yapılabilinen, kısaltma aparatı ile kullanıldığında uzunluk problemi bulunmayan, dengesiz yüklere uyum sağlayan, yüksek tonajlı (120ton) imalatı yapılabilinen sapanlardır.

Tek Kullanımlık Sonsuz Bant Sapanlar

Çok geniş kullanım alanlarına sahip, kullanımı kolay ve hafiftir. Yükünüze zarar vermeyen, mapa yeri olsun olmasın her türlü bağlanabilen ve yük formuna uyum sağlayabilen, sağlam, güvenle kullanabileceğiniz sapanlardır.- 4:1, 5:1, 6:1, 7:1 Emniyet faktörlerinde üretim yapılabilir.
- TS EN 1492-1 AC 2008 DIN 60005 normlarında üretilmiştir.

Tek Kullanımlık Gözlü Bant Sapanlar

Boyalı yada boyasız imalatı yapılabilen, yüksek mukavemetli, emniyet kat sayısı isteğinize göre dizayn edilebilen, yükünüzün üzerinde sevk edilip, indirme kaldırma işleminizi hızlandırıp, işinizi kolaylaştıran tek kullanımlık sapanlardır.- 4:1, 5:1, 6:1, 7:1 Emniyet faktörlerinde üretim yapılabilir.
- TS EN 1492-1 AC 2008 DIN 60005 normlarında üretilmiştir.